Damiana

Masky pro dvojici na ples.

Máte nějaký zajímavý tip na masky pro pár na maškarní bál? Aby to bylo dostatečně signifikantní, ale také přiměřeně elegantní. Nějaké zajímavé postavy. Moc děkuji za vaše nápady.
(Hlavně ne Šmouly, indiány, zvířectvo apod. prosím, to nepřipadá v úvahu!)

Nejlepší odpověď
barnajka

Rose a Jack (Titanic), Bejby a Johnny (Hříšný tanec), Marilyn Monroe a Arthur Miller, Eva a Juan Perónovi, Elena a Zorro, Romeo a Julie, Angelika a Peyrac, Marianna a Robin Hood, Sandy a Danny (Pomáda), Kennedyovi, Mia Farrow a Woody Allen, Dracula a Lucy/Mina, Nastěnka a Ivánek, Sissi a František Josef, Arabela a Petr, Bartošová a Pomeje :D

Já osobně bych šla do toho Titanicu nebo Hříšnýho tance – u kostýmu pro pána se dá hodně improvizovat a věřím, že nebude problém sehnat ani jakžtakž odpovídající šaty pro dámu.
A pokud jde o ten požadavek elegance: řekla bych, že Titanic i ‚Hříšňák‘ ho splňují na 100% :)
Plus: hodně zmůžou i doplňky, takže Rose ať si připne na krk ‚Srdce oceánu‘, Jack nechť čapne skicák pod paži..a tradá, jde se plesat :))

Další odpovědi
Illines

Libi se mi harlekyni , jde to pro zenu i muze.