WizzWizz

Když se pálí slivovica, tak to, co odteče jako první, se prý nepije. Dá se to pít?

Nejlepší odpověď
Drap

Raději bych to nezkoušel. Vždy se to používalo jako mazání na bolavá kolena. Pokud to nechceš použít k takovým účelům, tak se to vypouštělo do kanálu. Prvně jde metanol později začne převládat alkohol. Takže tato směs je alkohol s metanolem.

Další odpovědi
Filip84

Samozřejmě, že se to dá pít! Pít se, snad, dá všecko, co teče, ne, co to je za otázku, prosímtě!? 🙄😂😂😂

Má to ale jednu vadu na kráse, no, většinou to je nějaká směs methanolu. No tak, víš co, vypít se to dá, otázka je, jestli to nebude to poslední, nebo předposlední, co vypiješ, jako. 🤷‍♀️ Nebo budeš „jenom“ slepý, no, tak i slepý zachlastá, že jo, ne? 🤷‍♀️🙄🤦‍♀️😂😂😂

Emefej

Pít se to dá, ale můžeš i umřít.