kocickaaa

když se někdo pořeže do břicha teče mu černá krev ze střev?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Okysličená krev má jasně červenou barvu, zatímco odkysličená tmavě rudou a černá krev není.

Další odpovědi
DDarent

Když se někdo pořeže, nezasáhne mu to střeva!!!
To by se musel doslova vykuchat!!!
Jestli je krev ve střevech černá, tak ano… spíš ses měla zeptat jakou barvu má krev ve střevech… teda pokud to nevíš… 🙂

pokazdejinak

::černá:: krev může vypadat, když projde částečně trávením – tzn. když někdo krvácí ve střevě, můžou se ve stolici objevit takové černé proužky. vůbec to nemá souvislost s nějakým pořezáním nebo dokonce vykucháním, to spíš s rakovinou tlustého střeva… každopádně s tímhle vždycky co nejdřív k doktorovi!