Frckar

Krev ve stolici

Dobrý večer, mám dotaz, před měsícem se mi asi 4 dny objevovala krev na vrchu stolice, a také na toaletním papíře. Vždy, když jsem konal potřebu, tak jsem cítil pálivou bolest když to šlo ven. Vše trvalo cca 4 dny a krev byla celkem světlá a dokonce byly ve stolici i krvavé hleny. Myslím si, že šlo o menší hemeroid, který ale poté zmizel, jinak kdyby nezmizel, tak bych to určitě pocítil. Žádné průjmy, zácpy a zvracení nemám a ani jsem neměl když jsem měl tu krev. Mám jít k doktorovi? Díky
Doplňuji:
Nemohlo jít o nějakou trhlinku a vždy při vykonání potřeby se nestačila zahojit a opět se roztrhla a tekla mi krev?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Přečtěte si toto – http://www.in­fozdarma.cz/zdra­vi/krev-ve-stolici-priciny.php

Další odpovědi
Jikra

No tak takhle to začalo u mě,tak že vím o čem mluvím.
Klidně navštivte lékaře zřejmě to asi budou začínající hemoroidy.V raném stádiu se to léčí ambulantně,není se čeho bát.

arygnoc

navštívit lékaře.
upravit životodprávu (když bez návštěvy lékaře – tak tak, aby jste neměl zácpu, raději řidší stolici).

ale tu návštěvu lékaře bych neodkládal.

aloevera5

Určitě si k lékaři dojdi. Tohle není sranda.

funky

Nevím jestli vám moje odpověď nějak pomůže, každopádně podobné příznaky (téměř identické) jsem měl před časem taky a doktora jsem nenavštívil. Krev se od té doby neobjevila. Vím, že při těchto problémech se návšteva doktora doporučuje. Proto to zvažte

hornik.

Ověř si jestli to máš/nemáš z pražených burských oříšků.