Pokaždé, když si dojdu na velkou, všimnu trochy krve na toaletním papíru. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
ReHu

Se všemi souhlasím. Zcela určitě k lékaři.
Jen je s podivem, že se na to ptáš.

Další odpovědi
anonym

Příznaky onemocnění hemeroidů

Symptomy tohoto onemocnění jsou celkem typické. Dochází ke krvácení z konečníku, hlavně při defekaci, která je tímto značně bolestivá. Dalšími příznaky je svědění, mokvání, zduření. Ve stolici se může kromě krve objevit i hlen. Stolice ve které je přítomna krev by se měla vždy odborně vyšetřit, může být totiž známkou jiného, mnohem závažnějšího onemocnění (někdy je souběžné s hemeroidy). Krev při hemeroidech bývá jasně červené barvy, objevuje se na povrchu stolice či na toaletním papíře.

Zdroj: http://hemoroidy-hemeroidy.cz/priz­naky-onemocneni.html

hanulka11

Tak to bych nepodceňovala, nemusí to být nic závažného, ale také může. Jistota je jistota a neoddalujte prohlídku u lékaře.

Miroslavst

Nepoužívat tak hrubý toaletní papír :D

Ne vážně, chtělo by to zajít za doktorem, který tě pošle na vyšetření, které ukáže víc.

hanjimka

Okamžitě k lékaři,ten předepíše ten domácí test na krev ve stolici nebo pošle na jiná vyšetření.Určitě nepodceňovat!!!!!!!!!­!!!

janek66

Je to klasický příznak hemoroidů,ale vřele doporučuji návštěvu lékaře.
1.Aby vyloučil ještě jiné onemocnění.
2.I hemoroidy je důležité léčit,čím dřív,tím líp.
Takový zanícený hemoroid,to je lahůdka,bolest všech zubů proti tomu je taková procházka růžovým sadem…