22aa

když po vyčerpání u o2 obnoví další data to znamená že jsem platil nebo platím znova?

Dobrý den aktivoval jsem si data a u o2 říkají že mi to znova obnoví.
Prosím to jsem si už zaplatil nebo budu za obnovená data platit znova?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
JájsemRaibek

To záleží na tom, co máš za data, tarif atd.
Můžeš platit kreditem nebo paušálem, mít data za určitou částku denně nebo měsíčně. Pokud máš paušál, máš určitý objem dat a po vyčerpání se ti třeba na začátku nového měsíce nebo období opět obnoví, ale ty platíš furt ten stejný paušál.
Těžko říct, nevím co máš za tarif, kredit a další. Ale zjednodušeně řečeno, ano při každém obnovení platíš. Třeba denní limit, každý den třeba dvacku.