HerbiG

kdyz nekdo dostane bakalarsky titul, jak rikaj kolegove, tak cim pak muze byt za povolani?

kdyz nekdo dostane bakalarsky titul,jak rikajo kolegove,tak cim pak muze byt za povolani??

Nejlepší odpověď
quentos

v podstatě tímtéž, co by dělal, kdyby měl v daném oboru magistra (bakalářem můžete být na různých VŠ v různých oborech a záleží pak na tom konkrétním oboru). Jen se na něj magistři budou dívat trochu „svrchu“ asi tak jako se držitelé doktorátu dívají na magistry… v zahraničí je bakalář daleko běžnější než u nás, třeba v takovém Řecku si s ním vystačí natolik, že do magistra se chce opravdu málokomu.