Reganois

Když muž randí s pornoherečkou, není to náročné?

Chápu, že jsou argumenty, že je to práce, ale dovedu si představit, jak musí myslet na to, že jeho partnerka má koitus s jiným. Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud jde muži jen o sex, tak je mu to asi jedno.

Další odpovědi
zjentek

Záleží, z jakýho důvodu tu ženu chce. A naopak.

My muži se ty jiný důvody soužití než z lásky od žen teprve učíme. Jsme s tím „v plenkách“. Ale někteří jsou už dále a dokáží z nějakých mně nepochopitelných důvodů soužít třeba i s kurvou. Ale jak říkám, chlapů se neptej. Zeptej se ženských, jak na to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Kepler: Ale co když ji miluje? A jsem trochu žárlivý?

zjentek

Můžeš ji milovat s tím, že můžeš mít její tělo a že s duší to bude trošičku horší – na tu se u ní spoléhat nemůžeš. S trochou na tom bude možný ten vztah přežít. Prostě ses zamiloval blbě a neovládáš to, tak se smiř a máš pokoj. Má tě v hrsti, seš v… v jejím klíně.

Reganois

Ptal jsem se v rámci vztahu, tzn. když je mezi ním a jeho partnerkou citový vztah. Ale z těchto příspěvků usuzuji, že je to utopie?

zjentek

Tak si odpověz sám. Ber tak, že je to o hormonech, ne mozku. A pokud ženská poskytuje svůj nástroj citu a lásky široké veřejnosti, tak jaké asi se v tý její „výrobně“ budou produkovat a do celýho jejího organismu kumulovat city pro partnera ve vztahu… nevíš? Tak třeba hádej.

zjentek

Oprava: s trochou fantazie (;