dust8

Když jsou tablety na kofein a nikotinové sáčky, tak proč není i něco alternativního i pro alkohol?

Nejlepší odpověď
nyjono

A co rumové pralinky?

Další odpovědi
Kepler

Taková mařena alkohol prý docela dobře zastoupí. Nebo vdechování par toluenu. Největší prča byla, když jsme na jednom ujetém mejdanu vdechovali rajský plyn (N2O). A to tak, že jsme si šlehli z prázdné šlehačkové láhve, akorát nevím, jestli se takové bombičky ještě prodávají. Zlatý hřeb programu bylo vdechování hélia z balónku. Všichni jsme mluvili jako Alzák a mohli jsme se posrat smíchy.

aliendrone

Ale je, i když ne z hlediska konzumace. Nicméně laboratorní lihové kahany nebo zejména tábornické vařiče byly převexlovány na tablety „suchého lihu“ (urotropin). Tedy… to BYLO. Dnes je suchý (či tuhý) líh z víbůhčeho, přeci jen urotropin je surovina, kterak vyrobit snadno HMTD (laciná a vysoce účinná třeskavina) a podléhá patřičné kontrole, podobně jako koncentrovanější peroxid vodíku aj. látky. ;) :D :D

Kepler>>> Bombičky s rajčákem se prodávají (i ty „šlehačkové“). A i když je to fajné, tak po něm bolí hlava. Tráva je LEPŠÍ, nemáš po ní kocovinu (tedy většina lidí, existují řídké vyjímky, kteří ji špatně snáší), zejména netrpíš dehydratací a spíš bezesným tvrdým spánkem jako zabitej (pravda, zaleží také jaký shit koupíš).

metro

Protože alkohol (přesněji ethanol nebo hydroxyethan, též 1-oxapropan 🙂 ) není za běžných podmínek pevná látka.