detektivko!

Když jsem zkoušela kouzlo na křídla a teď mě bolí záda, myslíte, že bych mohla mít nějaká křídla?

Nejlepší odpověď
marci1

No, možná že ti už raší. Nezkoušej prosím tě kouzlo jak se stát mužem. Aby taky něco nezačalo rašit. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Ne, ale kouzli dál – je to DOBRÉ znamení! Z mého úhlu pohledu – pokud budeš kouzlit hodně často – si vylepšíš kondici a tonus zádového svalstva. Vůbec nepochybuji, že v tvém případě je to AKUTNĚ potřeba. ;) :D :D

elkon

Nehul tolik, už máš dost.

autacek

Kdyby hloupost nadnášela, tak se tu již vznášíš jako holubička.

mosoj

V pohodě. I zobák!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

marci1>>> A COOOO by začalo rašit? ;) :D :D

marci1

No přece nooos! 🙂

ten který je

marci1:nebo taky chmýří pod tím nosem že?:-D