Dotazník1752

Když jsem úspěšně složil zkoušky řidičského průkazu, jak to bude dále probíhat ??? Příjde mi to takové zvláštní, že jsem

Když jsem úspěšně složil zkoušky řidičského průkazu, jak to bude dále probíhat ??? Příjde mi to takové zvláštní, že jsem ani fotku nedával.
Doplňuji:
Žádný potvrzení jsem nedostal, možná je to tím, že jsem to dělal rovnou na dopravním úřadě, mám pouze PPD o zaplacení zkoušek.

Nejlepší odpověď
anonym

Fotka bude přiložena, až na úřadě, kde tě vyfotí!

Další odpovědi
postcd

já jsem dostal nějaké potvrzení o složení zkoušky, papíry a s nimi jsem šel ještě tentýž den na dopravní inspektorát. Tam mi mám dojem na počkání (Asi do hodiny) udělali ten řidičák, a nebo mi ho poslali poštou, nevím. každopádně je na něj potřeba fotka že ano