Vlosa_xD

Když je někde požadavek „starší 16 let“, znamená to tedy včetně 16 let, nebo až od 17?

Předem děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Starší 16 let je každé datum po 16. narozeninách. 🙂

Další odpovědi
Rokio

Starší šestnácti let znamená včetně těch šestnácti let. Stačí, aby uběhl libovolný čas od šestnáctých narozenin (klidně i jedna vteřina) a jsi starší šestnácti let.

Dochy

Sporný by mohl být pouze právě den narozenin. Mám za to, že zpravidla se to bere tak, že v den 16. narozenin už splňuješ podmínku…

mosoj

Víc jak dvacet je víc jak dvacet.

orestez

Když se narodil/a 29 Února, v den svých 16. narozenin bude také 29 Února.

Dochy

mno jo… tihle lidé to maj těžký… 🙂
Zemřou stářím krátce po 20. oslavě narozenin…