jirka F

Když jdete na houby projdete celý les kompletně nebo jdete nebo jen po lesní cestě?

Já to většinou jdu jen po cestě protože do okolí mimo cesty je špatný vstup.

Nejlepší odpověď
Drap

Celý les určitě ne, protože u nás máme většinou lesy dost rozsáhlé. Po cestě nechodím, tam toho moc nenajdeš.

Další odpovědi
jsemjá

Celý les ne, ale mám svoje místa mimo cestu. Včera jsem našel plný košík.

elkon

Chodíme na svá místa.

Kepler

Po cestách zásadně nechodím. Dokážu odhadnout místa, kde by se dalo něco najít a pokud je terén schůdný, jdu hned tam. Pohybuju se pomalu, protože takhle najdu víc, než kdybych tam poskakoval jako kamzík – nehledě na to, že už toho nejsem schopen.

paul1

Spíš chodím po okraji lesa

Malvína

Máme své osvědčené trasy a místa, kde snad vždy najdeme. Po cestě chodí každý druhý, proto na tebe určitě nezbývá…

lukas1912

Vibrát celí les a nenechat pro nikoho nic.