Meal

Když chci v iPhone hudbu, musím za ní platit?

Dobrý den,
chtěla bych si koupit nový telefon, přemýšlím nad tím, že možná iPhone.
Jenomže se vyskytl problém s hudbou.
Kamarád mi řekl, že do iPhone nejde stahovat hudba z Ulož.to, že to jde jen přes iTunes.
Ale v iTunes se to platí ne?
Nejde to popřípadě stáhnou tak, aby se za to neplatilo?
Děkuji :)

Odpovědi
Tw!st

Nemusíš platit, jen si musíš stáhnout tu hudbu přes uložto na pc, a přes itunes ji dát do iPhone :)

btw. pokud chceš co nejlepší kvalitu, najdi si hudbu na youtube, běž na fiber.com, tam to zadej a vyber největší kvalitu, myslím že je to 320kbps, přes itunes to pak dej do iphone

Human

Cez program iTunes skopiruj hudbu z PC do iPhonu, neplatis nic za to.