Kdybyste teoreticky chtěli založit politickou stranu, tak jak byste jí pojmenovali?

Odpovědi
Arne1

Připadá mi, že všechny zajímavé nápady už tady byly.
Například
Strana přátel piva
Nezávislá erotická iniciativa
Piráti
 ANO

zjentek

Třeba Babiš to zvolil strašně neobratně. ANO je akcí nespokojených občanů, takže pokud teď volby vyhrají, jak vyzní pointa? V čele vlády stále nespokojení… anebo- sedm ministerstev připadlo nespokojeným…

Byl bych trošku obratnější, třeba- Občané, národ a naděje- ONAN.