hapiky

Kdybyste měli možnost nahlédnout do minulosti nebo budoucnosti. Co by bylo pro vás atraktivnější?

Zdůrazňuji pouze nahlédnout, ne odcestovat.
Já si říkám, že budoucnosti nemusíme rozumnět. Říká se, že kdo pozná minulost, pochopí budoucnost.

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

Ale o minulosti něco víme (spoustu věcí do detailů pochopitelně ne), ale o budoucnosti můžeme mít jen dohady, tudíž já bych si vybral budoucnost.

Další odpovědi
Kepler

Budoucnost by pro mně byla zajímavější. Třeba bych se dozvěděl kdo jsme a kam kráčíme. A možná i to, jestli jsme ve vesmíru sami, nebo ne.

Malvína

Zajímavá otázka. Vybrala bych si minulost. Jsou doby a události, do kterých bych nahlédnout chtěla.

annas

Nikam. Minulost je ve vzpomínkách, mohu změnit jen pohled na některé věci. Ale je zbytečné litovat toho, co jsem mohla udělat jinak. Mělo to tak být.

Představy o budoucnosti se týkají těch, s nimiž se možná ve své budoucnosti nesetkám.

Myslím si, že je důležité, žít tady a dnes. Budoucnost ještě nepřišla, tedy co se má stát, to se stane, jak je psané v osudu.

marci1

Asi do minulosti, ta už byla. Budoucnost možná bude, možná nebude. 🙂

Gonfaloniér

Minulost.

Mc Merkurion

… no, jako proč se dívat na něco, co jsem viděl, nebo mám možnost vidět, na kriminálku taky nekoukám dvakrát …