jirka F

Kdybych jedl jen trávu a její kořínky dožil bych se vysokého věku?

Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Žrát kořínky a trávu tu budeme s takovou možná zachvíli všichni. Pak jen zbývá odpovědět, co v té době bude považováno za vysoký věk.

Další odpovědi
elkon

Myslím, že bys brzy „napnul kůži“. Lidské orgány nejsou pro takovou stravu přizpůsobené.

Ametyst

Každý extrém škodí. Tráva a kořínky navíc nedá dostatečnou kalorickou hodnotu pro fungování těla.

Filip84

Co si myslím?

Trávu žere kůň, kráva, nebo se z toho dělá siláž, a tu pak žere kráva, nebo třeba prase, no a já pak žeru ty koně, krávy a prasata.

Tráva není chutné jídlo, je to hořké a my to nestrávíme, akorát se z toho zbliješ a zesereš. Takže, i kdyby theoreticky bylo možné, že když budu živ na nějakém „ptačím zobu“, že tu budu strašit o pár roků déle, tak ne, děkuju, jo, nechci, raději to zabalím o nějaký tejden dřív. 🙂