orestez

Kdyby vědci zabývající se cestováním časem natáhli lano do doby před 260 mil. let, jak dlouhé by bylo?

Odpovědi
mosoj

102 492 000 0­00 000 000 000 km

Počítám rychlost světla cca 300 000 km/sec.

zjentek

Prosím o doplnění následujícího převodníku jednotek:

Unit: meters

To:

Unit: hours

kurec

A jak chceš asi lano natáhnout do minulosti?

orestez

Zjentek, žádné unicorn není. Roztáčí sa lano, popúšťá sa a podle toho, jak čas teče. Nemuožete predci Dunaj zaplnit lanem, ne?

orestez

Kuřecí, copak jste neviděu serijáu Puavjek útočí, lebo ten seriáu Stártrek, jak tam měu špičaté ušiska a kapitán mobiu skuápjací? Byuva tam taká brána, jako když dete k súsedom na vinisko a ta sa otevreua celá blýskavá, až aj zraky slepýše precházali. A tam, jak sa to blýsklo, buď tam hodili klíče lebo krám, pak tam išeu uznávaný polovědec, jehož stará tam odešua a nik sa nenavrátiua. Pak kdyby tam podle teho Hankčkinsona s tem, jak to měl furt, tuačítka s pravdú, tak ják vraviu súsed, tak by to aj nemóho existovať. A měu právdu. Suepice mu pokradli a byua tma..
Tož, ten výsvedek nahlásím na ONV, zajtra jak podu kouem radnice. Ráno starosta odchází od miléj cikánečky, večír tam dú dvaja drábi. Tak uvidíme jo?

mosoj

Opravuji zpět. Výsledek je :

2 459 805 000 0­00 000 000 000 km !!