Srandista

Kdyby se měl natočit film o vašem životě, jaký herec by vás měl hrát?

Nejlepší odpověď
Justin1

Pokud by film měl pokrývat víc životních etap, muselo by se tam vystřídat několik herců. Kdyby film měl ukazovat i to, jak budu vypadat, až budu starší, mohl by mě hrát Michal Viewegh – to není herec, ale je starší než já a vypadá trochu podobně jako já.

Další odpovědi
Ametyst

V mládí Markéta Hrubešová, ve stáří Shirley McLaine. 🙂

Kepler

Jako dítě: Macaulay Culkin
Jako student: Ladislav Pešek
Jako dospělec: Vlasta Burian
Jako dědek: Jan Werich

Nassin

Tak měl by to být Benny Hill.

da ny

Taková herečka se ještě nenarodila :D
Kdysi chvíli Suzi Ouatro (oči), chvíli Petra Černocká (ale není to z mé hlavy) ;)

elkon

Na běžném životě není nic, co by mělo zajímat druhé. Takže žádný.

marci1

Dle testu, který podle fotky ukáže na koho se podobáte, je to: Grace Kellyová. Chudák, ta by si to při filmování užila! 🙂

zjentek

Willem, definitivně!>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?source=univ&tbm=is­ch&q=willem+da­foe&sa=X&ved=2­ahUKEwiOxOju24LwAh­VB3KQKHQzcB7o­QiR56BAggEAI&biw=1360&b­ih=657

led

So mnou je to ako s „komisárom Rexom“. Jednu postavu nehrá len ten jediný Rex, ale viac psov.
Môj pestrý doterajší život v priebehu tých pár tisíc rokov, od môjho príchodu na svet až dodnes, jednoducho vyžaduje viac avatarov mojej maličkosti za pomoci skúsených maskérov a ďalších tvorčích profesií.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Marci, zkus ten test pár krát opakovat. Mně při třech pokusech vyšla pokaždý jiná star. (;

marci1

Zkoušela jsem to a furt stejně: monacká princezna. 🙂