bobánek

Kdyby jste mohli vrátit čas,co by jste změnily?

Nejlepší odpověď
skorcovaz

Postarala bych se, aby se maminka dostala do nemocnice včas..

Další odpovědi
bigbít

vybrala bych si jinou střední školu

Chandler

Je toho hodně, co změnit.

monkey

změnil bych jedno své špatné ale zásadní rozhodnutí které mě zkomplikovalo život.pokud by to šlo tak dnes žiju naprosto jinak a jinde.
asi každý máme v životě nějaký takový okamžik kdy jedno jediné rozhodnutí nám změní úplně život.

dagry

Vybrala bych si ke studiu jinou školu, která by mě bavila a kterou bych i dokončila, abych pak nemusela vykonávat práci, která mě nebaví, pracovat v debilním kolektivu a ještě k tomu se nechat deprimovat kreténským vedoucím, kterému sice ještě mlíko teče po bradě, ale své funkce si náramně užívá.

anonym

Zařídil bych,abychom neslezli ze stromů.

zdeny

Já asi nic všechno je tak jak má být

cukrar

vzhledem k tomu, že mám čas na odpověď jen hodinu, nestihl bych napsat to nejdůležitější.
Kdybych mohl psát asi týden, napsal bych asi 10% změn, co bych chtěl.