Jahoda

Kdy začnete péct vánoční cukroví?

Zajímalo by mě, kdy začnete s pečením vánočního cukroví? Perníčky budu dělat za cca 2 týdny. Dále udělám něco na přelomu listopadu a prosince a ty rychlovky udělám na poslední chvíli 🙂

Jak je to u Vás?

Díky

Nejlepší odpověď
BEAES

Já budu péct perníky také už před Milulášem, protože je dostanou děti 5.12. Na Vánoce budu péct tak 3 týdny před.

Další odpovědi
anonym

Udělám něco, až mě to čapne, takže to vidím na dobu těsně před Vánoci 🙂

Mili @

Nóóóó, určitě začnu začátkem prosince…!
To mám v plánu, ale jak to dopadne, nevím.
Každopádně mám o vánocích napečeno!!!
😁

hanjimka

Zázvorky mám naplánované na tento víkend-ty potřebují dlouho odležet.A zbytek až po Mikuláši.Nepečené těsně před vánoci.

hanulka11

No tak lehce po Mikuláši -moc toho nebude,ale vánoce bez cukroví…to nelze.