jirka1999686

Kdy začít s hokejem?

Je mi 14 let a chtěl bych začít s hokejem jako brankář. Chtěl bych se zeptat, jestli na to není už pozdě a jestli by mě vzali?

Odpovědi
justjoke

Je to dost pozdě… kamarád taky takhle váhal, až prováhal. Tak se dal na florbal, ale potom s nim přestal se slovy že je moc málo kontaktní. Třeba je to u brankáře něco jinýho. Rozhodně ale neváhej a do nějakého klubu napiš – tak se dozvíš odpověď asi nejlíp. ;)

Mahoney

Je to pozdě. Ale lepší začít pozdě než nikdy, zkrátka se podívej na stránky různých klubů. Můj kamarád začal už v 5 letech a hraje za Bílé tygry.