Miluju sport

Je pozdě na to začít s hokejem v 14?

Moc dobře neumím bruslit. Myslíte že by pomohlo na začátek když hraju florbal ale chci hrát hokej. (omlouvám se za gramatické chyby.)

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy neni pozdě začít. Upřímně, na NHL to ale zřejmě nebude.

Další odpovědi
Kelt

To záleží na tobě. Tady to těžko někdo posoudí Jdi do hokejového klubu a promluv si s nimi. Možná tě pozvou na trénink a pak se uvidí. Nějaké výhody z toho florbalu máš, třeba přehled a podobně, ale je tam jiné hřiště, hokejka, pohyb a podobně. Nepočítej s tím, že ti řeknou. Tak výborně, zítra hrajem proti Spartě a budou tam lanaři ze zahračí i z NHL. Nejspíš ti řeknou. Předveď co umíš, na tréninku, pak uvidíme.

kelley

Už zase… Nikdy neříkej nikdy. A makej!

Bruins88

Urcite neni, samozrejme na uroven profi hrace se asi nedostanes, ale na hobika, kteremu to bude delat radost a obcas se nejaky pekny gol podari ano. Ja zacal ve 22 a ano, brusleni je ta nejvetsi slabina, ale obcas se neco povedlo.