Avatar uživatele
Hrom1998

Mohu začít hrát hokej v 15 letech když mám velký talent? A mohl bych to potencionálně i někam dotáhnout?

Dobrý den je mi patnáct let a chtěl bych začít hrát hokej. Už jsem ho hrál (kamarádi mi půjčili vybavení) a říkali že mi to nádherně jde. Myslíte že není pozdě na to, abych ho hrál i normálně? Řekl bych že na hokej mám docela talent… myslíte že bych měl i nějakou šanci se jednou stát profesionálním hokejistou v nějakém extraligovém týmu?

Zajímavá 0 před 3786 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
HonzikPernik

Je demokracie, můžeš vše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Rozhodně není pozdě. Stav se na nějakém tréninku a tam se uvidí. Nezapomeň, že většina konkurence má už za sebou léta tréninku a pilování techniky, to bys musel všechno dohnat.
A zapomeň na to, že z tebe bude druhý Jágr nebo Hertl (i když bych ti to klidně přál). Na špičkovou úroveň se dostane stěží jeden z tisíců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nanif

ne, jseš už starej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dragon418

Myslím si, že hokej se dá hrát v každém věku. Sám jsem hokej hrál ale moc mi ti nešlo tak jsem s tím raději skončil. Ale je pravda že jsi možná měl začít alespoň v 8 letech. Možná tě za 10 let uvidíme v televizi :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honzaj.

Určitě není pozdě, ale musíš na sobě hodně makat. Určitě to nebude jednoduché vyrovnat se borcům co hrajou od pěti let. Pokud budeš makat a máš fakt talent, tak máš šanci se i někam dostat. Výstroj ti ale vypůjčená stačit nebude. Zkus si pro začátek sehnat nějakou levnější, ale z druhé ruky nedoporučuji. Já si svoji první kupoval odtud http://www.ho­kejfloryk.cz za dost dobrou cenu.
Držím pěsti ve splnění snu. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
StandaSan

Myslím, že to záleží na tom, jak moc na sobě člověk pracuje. Pokud to přijmeš jako „skutečné zaměstnání“ už teď, budeš na sobě každý den makat, trénovat na ledě, v posilovně atd., tak to někam dotáhnout můžeš. Jestli to člověk myslí vážně, tak by neměl šetřit ani na výbavě, dobré věci mají např. na https://www.bau­erhockey.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Matyassss

Mohu začít hrát hokej ve 13 letech?

Nový příspěvek