Hrom1998

Mohu začít hrát hokej v 15 letech když mám velký talent? A mohl bych to potencionálně i někam dotáhnout?

Dobrý den je mi patnáct let a chtěl bych začít hrát hokej. Už jsem ho hrál (kamarádi mi půjčili vybavení) a říkali že mi to nádherně jde. Myslíte že není pozdě na to, abych ho hrál i normálně? Řekl bych že na hokej mám docela talent… myslíte že bych měl i nějakou šanci se jednou stát profesionálním hokejistou v nějakém extraligovém týmu?

Odpovědi
HonzikPernik

Je demokracie, můžeš vše.

Hamon

Rozhodně není pozdě. Stav se na nějakém tréninku a tam se uvidí. Nezapomeň, že většina konkurence má už za sebou léta tréninku a pilování techniky, to bys musel všechno dohnat.
A zapomeň na to, že z tebe bude druhý Jágr nebo Hertl (i když bych ti to klidně přál). Na špičkovou úroveň se dostane stěží jeden z tisíců.

nanif

ne, jseš už starej

dragon418

Myslím si, že hokej se dá hrát v každém věku. Sám jsem hokej hrál ale moc mi ti nešlo tak jsem s tím raději skončil. Ale je pravda že jsi možná měl začít alespoň v 8 letech. Možná tě za 10 let uvidíme v televizi :)

honzaj.

Určitě není pozdě, ale musíš na sobě hodně makat. Určitě to nebude jednoduché vyrovnat se borcům co hrajou od pěti let. Pokud budeš makat a máš fakt talent, tak máš šanci se i někam dostat. Výstroj ti ale vypůjčená stačit nebude. Zkus si pro začátek sehnat nějakou levnější, ale z druhé ruky nedoporučuji. Já si svoji první kupoval odtud http://www.ho­kejfloryk.cz za dost dobrou cenu.
Držím pěsti ve splnění snu. :)

StandaSan

Myslím, že to záleží na tom, jak moc na sobě člověk pracuje. Pokud to přijmeš jako „skutečné zaměstnání“ už teď, budeš na sobě každý den makat, trénovat na ledě, v posilovně atd., tak to někam dotáhnout můžeš. Jestli to člověk myslí vážně, tak by neměl šetřit ani na výbavě, dobré věci mají např. na https://www.bau­erhockey.cz/

Matyassss

Mohu začít hrát hokej ve 13 letech?