MaXoXo

Mohu začít hrát hokej v 16?

Dobrý den, mám otázku mohu začít hrát hokej v 16 letech???
Nikdy předtím jsem ho nehrál, ale chtěl bych si to zkusit…
Vím na nějakou kariéru je pozdě, ale kvůli tomu zde nejsem…
Chtěl bych hrát jen za nějaký ,,obyčejný" team… (např nějaký ,,vesnický"…)
Mám šanci, že mě někde přijmou???? :))
Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Další odpovědi
Kelt

Začít můžeš i v 50. Všechno je jednou poprvé. Hokej, škola, partnerka.

klapalfr

Určitě můžeš, proč bys nemohl? Jestli ti nejde o nějaký extra tým, obvolej vesnice nebo koukni na jejich webové stránky a určitě se najde parta chlapů, kteří si po práci chodí na led zahrát a nebude jim vadit, když se někdo přidá. Občas hrají i vesnice mezi sebou zápasy, takže taky zpestření. :) Jen ze své zkušenosti doporučuji nějaké alespoň průměrné vybavení, hlavně kalhoty. :D Občas se to dost řeže a zrovna stehna to u mě odnášela dost často. Nakonec jsem vybral odsud https://www.bau­erhockey.cz/hrac-tasky tak se třeba inspiruj, jestli máš zájem. A jestli jsi někde z okolí Blanska, tak se ozvi. :)