Apu

Je možné po deseti letech hrát hokej?

Dobrý,
Je mi 29 a mám možnost se vrátit po deseti letech k hokeji, do hobby ligy(brankář), je to vůbec možné? Mám obavu, že už ani bruslit nepůjde. I když například lyže po letech nebyly problém, ale po navlečení výstroje si teda jistý nejsem vůbec. Díky za reakce

Odpovědi
dubraro

Je. Otázka je, na jaké úrovni. Každý sport vyžaduje talent a tréning.

Drap

Proč ne, hrají i podstatně starší. Vše ale záleží na tobě a na tom v jaké jsi formě.