Avatar uživatele
Mugz

Můžu začít hrát hokej když je mi 14????

Můžu začít hrát hokej když je mi 14????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikkol

Náš malej hraje od 3 let. Děti přijímají max do 9 let a už ti to téměř nemají šanci dohnat. Hrát hokej ve 14 letech samozřejmě můžeš ( s kamarády na zimáku nebo na rybníku), ale musíš to brát jen jako zábavu a nedoufat v nějakou hokejovou karieru. Na to už je moc pozdě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V žádném věku není pozdě začít se sportem.
Doplňuji:
Spíše je lepší začít později v době kdy už dítě ví kterému sportu by se chtělo vážně věnovat – stává se totiž, že vlastně nakonec ani neví do kterého sportu vložit svoje síly a vystřídá jich několik. Od šesti let minimálně je takový ideální věk.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

proč né,začít se dá v každém věku,ale záleží kolik toho chceš v tomto sportu dokázat a jak jsi talentovaný na sport

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pro zábavu klidně. Pro soutěžní činnost je to již trochu pozdě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VanEgg

Určitě ano ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ozzy21

Hele nechci ti bránit je mi 13 let začal jsem když mi bylo 8 let.
A upřímě ty kluky kteří začínaly v 3–5 letech nikdy nedoženu..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Nikdy není pozdě. Sice z tebe nebude žádný profi hokejista, ale pro zábavu proč ne. Já jsem začal hrát hokej ve 20 letech. Máme amatérskou ligu, ve které je několik týmů, takže to funguje jako extraliga a je to super. Úplně mi to takto stačí. Veškeré vybavení si ale musím kupovat sám. Před novou sezónou vždy zkontroluji, jak na tom je a co je potřeba obměnit. Letos si musím ještě před sezónou koupit nový chránič na zuby a nějaká pěkná hokejka z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky by taky nebyla na škodu.

před 1705 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lukys_07

mohu se zeptat kde tato týmy mohu najít je mi 14 let a taky bych nějak takhle hrat chtěl nejlépe Praha.děkuji

Avatar uživatele
Lukys_07

mohu se zeptat kde tato týmy mohu najít je mi 14 let a taky bych nějak takhle hrat chtěl nejlépe Praha.děkuji

Avatar uživatele
anonym

…tak v tomhle veku uz jen na rybniku … :)
.. nebo s nejakou partou, ktera si hraje jen tak pro zabavu a pronajima si parkrat do mesice 2 hod. na zimaku .. -iv-

před 4200 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek