Mugz

Můžu začít hrát hokej když je mi 14????

Nejlepší odpověď
Nikkol

Náš malej hraje od 3 let. Děti přijímají max do 9 let a už ti to téměř nemají šanci dohnat. Hrát hokej ve 14 letech samozřejmě můžeš ( s kamarády na zimáku nebo na rybníku), ale musíš to brát jen jako zábavu a nedoufat v nějakou hokejovou karieru. Na to už je moc pozdě.

Další odpovědi
anonym

V žádném věku není pozdě začít se sportem.
Doplňuji:
Spíše je lepší začít později v době kdy už dítě ví kterému sportu by se chtělo vážně věnovat – stává se totiž, že vlastně nakonec ani neví do kterého sportu vložit svoje síly a vystřídá jich několik. Od šesti let minimálně je takový ideální věk.

anonym

proč né,začít se dá v každém věku,ale záleží kolik toho chceš v tomto sportu dokázat a jak jsi talentovaný na sport

mosoj

Pro zábavu klidně. Pro soutěžní činnost je to již trochu pozdě, ale vyjímka potvrzuje pravidlo.

VanEgg

Určitě ano ;)

Ozzy21

Hele nechci ti bránit je mi 13 let začal jsem když mi bylo 8 let.
A upřímě ty kluky kteří začínaly v 3–5 letech nikdy nedoženu..

petrdostal

Nikdy není pozdě. Sice z tebe nebude žádný profi hokejista, ale pro zábavu proč ne. Já jsem začal hrát hokej ve 20 letech. Máme amatérskou ligu, ve které je několik týmů, takže to funguje jako extraliga a je to super. Úplně mi to takto stačí. Veškeré vybavení si ale musím kupovat sám. Před novou sezónou vždy zkontroluji, jak na tom je a co je potřeba obměnit. Letos si musím ještě před sezónou koupit nový chránič na zuby a nějaká pěkná hokejka z https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky by taky nebyla na škodu.

Lukys_07

mohu se zeptat kde tato týmy mohu najít je mi 14 let a taky bych nějak takhle hrat chtěl nejlépe Praha.děkuji

Lukys_07

mohu se zeptat kde tato týmy mohu najít je mi 14 let a taky bych nějak takhle hrat chtěl nejlépe Praha.děkuji

anonym

…tak v tomhle veku uz jen na rybniku … :)
.. nebo s nejakou partou, ktera si hraje jen tak pro zabavu a pronajima si parkrat do mesice 2 hod. na zimaku .. -iv-