monzy197

Kdy začíná bejt kočka březí?

Nevím si rady kdy(kolem jakého měsíce)začíná bejt kočka gravidní,na internetu to neni,tak snad to tu někdo ví!

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na tom, kdy se potká s kocourem, ne? ;{))> ne, teď vážně, dospělé kočky jsou schopny otěhotnět prakticky kdykoliv, ba i krátce poté, co přestanou kojit svá poslední koťata. Ani to, že zrovna kojí, Ti nezaručí, že znovu neotěhotní. Srov. zdroj (v angl.)

Zdroj: ezinearticles­.com/?When-Can-a-Cat-Get-Pregnant?&id=1423633

Další odpovědi
Džanička

Kočky můžou mít mladé i 3–4 do roka.Mám to z vlastní zkušenosti.Letos se nám narodily už v únoru,a pokud se hned po porodu odeberou tak kočka do týdne až dvou začíná chodit za kocourem.Loni jsme měli koťata až v listopadu.Nej­lepší je pokud o koťata nestojíte,nechat jí vykastrovat,ale až po roce života,dříve se to nedoporučuje.An­tikoncepce není také vhodná,protože může způsobit nádorová onemocnění

panenka

Babiččine kočky byly zhruba březí v měsících Březen,červenec ale skutečně to záleží jen na tom kdy se setká s kocourem.
Průměrná délka březosti je u koček 65 dní .
O březosti koček se dočtete více zde v odkaze.

Zdroj: http://www.le­nulka15.estran­ky.cz/clanky/koc­ka/brezost-kocek

martina1

Trochu nechápu otázku???Pokud máte loňské kůtě,tak může být březí už letos od jara.Březost kočky trvá přibližně 60dní.Pokud je březí,tak se začne zdržovat víc doma,bude klidnější a většinou po 4 týdnech jí poroste bříško.Březí může být a věřte,že bude,pokud není kastrovaná nebo nedostala antikoncepci a chodí ven.