Avatar uživatele
janinaajina

Jak přemluvit rodiče , aby mi koupili malé kotě.?

Jsem moc smutná mam moc ráda kočky od malička rodiče říkaj ,že mamku když byla těhotná tak jí škrábla kočka a od té doby co jsem se narodila tak o tédoby miluji kočky a od 3 let jí chci jsem smutna mam jednu kočičku u babičky ale víte že je to nejlepší když se o ní staram sama je mi 11 let .

Děkuji moc moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dankokat před 4000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Tohle tema uz tady parkrat taky bylo …pouzij tu sedou listu napravo …:D ale nebo lepe …otevri si tento odkaz a cti…http://ww­w.odpovedi.cz/se­arch?q=jak%20p­remluvit%20ro­dice%20aby%20mi%20kou­pili%20kocku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Je hezké, že máš ráda zvířata, ale snaž se pochopit maminku, když má špatnou zkušenost s kočkou. Přece by jsi nechtěla, aby se maminka doma v přítomnosti kočky necítila dobře. Máš kočičku u babičky, tak si ji užij alespoň tam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dankokat

také jsem chtěla kočičku, nyní mám kocourka poradím ti, ale nevím jestli to zabere každí rodiče jsou jiní, skus mamince vysvětlit že by ses o ní dobře starala, vybírala jí písek (pokud máte venkovní prostor kde může kočička běhat a řádit tak také uklízet bobky z venkovního prostoru),sypala granule, nalévala vodu atd. kočička také potřebuje lásku, pohyb a aktivitu a pelíšek musíš mamce dokázet že si ochotná se o kočičku starat třeba když babička někam pojede tak se o kočičku můžeš starat a ukázat mamince že to dokážeš ale pozor kočka stojí peníze musí být odčervená, očkovaná, kastrovaná (jinak začne být cítit a močit na nábytek) pak se musí kažný měsíc měnit písek a vyčistit toaleta pak šampón, granule, hračky, po případě ňamky musíte na to být fizicky i finančně připravenía také se musí alespoň jednou ročně koupat (pokud chodí ven ohodně víc) a nékaždá se ráda koupe. :) hodně štěstí s přesvědčováním

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
janinaajina

takhle to nepude

před 4000 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek