MartGrin

Kdy si pro sebe vaříte, když přes týden chodíte do práce?

Otázka je samozřejmě mířená na lidi, co si sami vaří a nestravují se v restauracích. Děláte to tak, že si o víkendu navaříte několik jídel, a ta vám vystačí na následujících pět dní, nebo si vaříte i přes týden?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni problém uvařit si každý den. Nemám rád několikrát za sebou stejné jídlo a zamrazením se také lepší chuť nezíská.

Další odpovědi
Kepler

Něco si navařit není problém ani během pracovního týdne. Dával jsem hotové porce do boxíků a zamrazil. V práci stačila mikrovlnka.

nyjono

Jak kdy. \podle času a nálady.
Když mi jídlo chutná, nevadí mi pár dní stejné, které si ohřeju.
Mám raději ta obyčejná, třeba buřtguláš, Tomu ohřátí moc nevadí.