vivatisCZ

Kdy si lze zajít pro zdravotní potvrzení na řidičák?

Ahoj, zítra jdu ke své obvodní doktorce a příští týden si jdu pro přihlášku na autoškolu. Je možné, že by mi doktorka dala zdravotní potvrzení na řidičský průkaz, i když ještě nemám přihlášku do autoškoly? Díky.

Odpovědi
Quimby

Já dostal formulář přímo od autoškoly, do kterého doktorka všechno napsala. Takže nevím jestli tam bude nějaké papíry přímo na tohle potvrzení mít. Každopádně je to všechno o domluvě, maximálně ti řekně, co máš udělat/přinést a dojdeš si tam příště.

Drap

Ano, je to možné. Doktorka ti za patřičný peníz vystaví potvrzené kdy budeš chtít.