just křesťan

Kdy nebo jak podle vás skončí covid? (Pokud vůbec)

Nejlepší odpověď
paul1

Doufám, že skončí. Musí k tomu ale přispět disciplína lidí, očkování pomůže a vidět, že pomáhá. Jen je málo lidí zaočkovaných. Pokud jich bude víc, covid to přestane bavit a vzdá to 😁.

Další odpovědi

Nikdy, ta nemoc nikdy nezmizí a očkováni nakažení nebrání to jsou kecy. Spíš se prej za jak dlouho to lidem dojde

Pepa25

Španělská chřipka řádila řádila zhruba 2 roky a něco a světem se prohnaly 4 vlny. Lidstvo se promořilo a virus zmutoval do neškodné sezónní podoby chřípky typu A. Nyní to bude asi hodně podobné s tím, že současné lidstvo nechce až 50 milionů mrtvých (už víc než 5 mil. celosvětové zahýbalo ve vyspělých zemích s úmrtností), takže se „zplošťuje křivka“ všemožnými opatřeními a očkuje.
Osobně věřím, že touto zimou končíme.

Ametyst

Když se ke covidové totalitě přidruží ekonomický průšvih a zelené běsnění, skončí to v lepším případě žlutými vestami, v horším válkou.

JežíšKristus

Spolu se zánikem lidstva, do 100 let.
Globální oteplování během dalších 10 let vyžene miliony lidí z domovů, to nikdo nemůže popřít, děje se to už dnes = přenášení nemocí.
Postupně CO2 v atmosféře vytvoří nedýchatelnou atmosféru (dle odhadů do 80–120 let).

Monika94

Covid tu bude vždycky, jen to netřeba tolik medializovat

Hlada

Myslím, že covid jako takový, tu zůstane. Díky obrovskému pokroku ve vývoji vakcín, jakého jsme svědky, ale nebudou další vlny zahlcovat zdravotnictví a způsobovat ekonomické ztráty. Pravidelné očkování se stane běžnou součástí preventivní péče o zdraví a virus se postupně dostane na úroveň sezónního onemocnění.

Lgee

COVID neskončí nikdy ale neexistuje.

Ametyst

95: Příliš mnoho vlivných a bohatých lidí na tom vytřískalo veliké peníze. Nechtějí, aby tahle očkovací hysterie skončila. Straší teď zcela mírným omicronem, a lžou, že o něm nic nevědí, a co kdyby? byl nebezpečný. Vlády, které nás nenávidí, musí předstírat, že pro lidi něco dělají: čím drsněji a razantně, tím lépe. Tím méně totiž mohou nějaký virus ovlivnit, odchytit, a mít pod kontrolou. Asi jako počasí. 🙂

Pepa25

Ametyst: hezky konspirrujete, jen co je pravda. Co třeba přijmout realitu? Třeba ta Španělská chřipka, tu má na svědomí která vláda?