zjentek

Kdy naposledy byl učiněn takový objev, který by lidstvo posunul směrem dopředu?

Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Téměř v každé oblasti jsou stále objevovány nové věci. Nelze dost dobře stanovit. který je největší. Záleží na tom, z jakého úhlu se na to díváš. Pro mne stále vede, když se lidstvo naučilo rozdělávat a používat oheň. Dnes už zcela obyčejná věc, ale bez toho by se lidstvo zřejmě neposunulo dál. Potom následuje nůž, kolo, tavení a zpracování kovů a tak to pokračuje.

Další odpovědi
Themeansar

Největším objevem je vynález internetu, lidi si neuvědomují, jaké změny internet přinese za sto let od jeho založení

Zdroj: https://gvkb.cz/

cappuccino

Me napada parni stroj, telefon, penicilin, objeveni krevnich skupin, laser, v posledni dobe nanotechnolgie atd.