Kepler

Kdy naposledy a při jaké příležitosti jste nevěřícně vytřeštili oči a řekli si „ne-u-vě-ři-tel-né !!“

Klidně přehánějte! Nemusí to být různé útvary, ale i pronesené „moudrosti“, přírodniny, výrobky, nápisy…

Nejlepší odpověď
rouzi

Jo, stačí mi vejít do obchodu, tam je neuvěřitelných věcí…
Ten obrázek je taky neuvěřitelný, přesto reálný.

Další odpovědi
ivzez

Právě teď.
Nevěřila bych, že jeden ze zdejších nejlepších
uživatelů vloží obrázek bez uvedení zdroje…

hapiky

Už si to sice nepamatuji ale asi nejvíc jsem musel být vyjuchaný když jsem konečně opustil matčino lůno. Co si pamatuji tak setkání s dvojčetem mé známé. Celý rok mi nic neřekla a potom ta druhá mě nakonec řekla odprejskni! To byl šok.

Lamalam

Naposledy před chvílí při čtení odpovědi klob1 v této otázce: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-v-americe-tolik-hurikanu

Kepler

Ivzez: tento web takovou povinnost neukládá. Stáhl jsem to s pixabay a tím povinnost splnil

orestez

Nebylo to jen pro vyvolání pocitu viny? Vždyť i na slova by si leckdo mohl nárokovat autorská práva.

Kepler

Tento web se chrání proti porušování autorských práv a proto pixabay doporučil jako zdroj, který se výslovně těch práv zříká. Předmětem autorských práv nemohou být slova, ani myšlenky.

Kepler

Pro nevěřící Tomáše: https://pixaba­y.com/cs/photos/?min_he­ight=&image_ty­pe=&cat=&q=tlus­t%C3%AD&min_wid­th=&pagi=2