Freeman

Kdy mi přijde zboží od uloženky?

Zdravím…včera mi od eshopu, kde jsem jako dopravce zvolil uloženku, přišel email, kde stalo: dnes vasi objednávku předáváme vámi zvolenému dopravci. Ovšem…od uloženky mi zatím nic nepřišlo ani den poté.. na stránkách uloženky jsem četl, že dají vědět když zboží přeberou.je to normální? Díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Po převzetí zásilky k přepravě bys měl dostat od Uloženky přepravní kód zásilky, pomocí kterého bys měl mít možnost zásilku sledovat na jejích stránkách. Jestli jsi kód nedostal, je něco špatně. Zavolej do obchodu.

Další odpovědi
Kepler

No, jestli to zboží opravdu prodali dopravci, tak jej už asi neuvidíte. Pevně věřím, že je jen předali. Informace, že zboží bylo předáno na adresu uložení, by měl poslat e-shop, nikoliv úložna. Nebo se vám ozve sám dopravce, že to máte tam. Den zpoždění nic neznamená, někdy to trvá o něco déle. Vydržať!

Dochy

Asi ještě nepředali…
Nebo předali nesprávné kontaktní údaje…
Nebo je někde nějaká jiná chyba…

maily, které jsem nedávno dostával já:
So 23:03 obchodník děkujeme za nákup
Po 8:42 obchodník Objednávka zpracovávána
Po 15:13 obchodník Zboží předáno
Po 16:00 ulozenka Převzali jsme
Út 13:51 ulozenka Zásilka připravena na výdejním místě

elkon

Při sjednání obchodu jsi dostal všechny informace. Nechápu proč se plašíš. Jak bude objednávka připravená, dostaneš echo.

nyjono

Vydrž, trvá to pár dní. Z Uloženky se ti ozvou, pošlou kód, že mají zásilku a že si ji můžeš vyzvednout.

Dochy

Keplere: Omyl. E-shop oznamuje předání zboží dopravci. Další informace už posílá dopravce. Je to tak u ulozenky, zásilkovny, PPL, pošty,… Nevím o nikom, kdo by to měl jinak.