Freeman

Je-li doručovací adresa stejná jako fakturační (adresa mého domu), znamená to, že zboží přijde ke mně domů?

Když jsem si objednal zboží přes uloženku, zadal jsem tam pobočku uloženky v mém městě a pak mi od eshopu přišel mail, že doručovací adresa je stejná jako fakturační – můj dům, znamená to tedy, že zboží přijde ke mně domů? Anebo platí to, že zásilka dorazí na zvolenou pobočku uloženky?

Odpovědi
Kepler

Asi malá nelogická chybka ze strany dodavatele. Zboží samozřejmě dojde na adresu uloženky. Volí se proto, že je to levnější a na adrese uloženky se zboží vysypává hromadně, bez zbytečně větších dopravních nákladů.

nyjono

Zkontroluj údaje v potvrzovacím mailu.
Někde se mohla stát chyba.
Zboží by ti mělo dojít na tu doručovací adresu, kterou jsi uvedl v objednávce. Buď je doručovací místo tvá adresa nebo adresa Uloženky.