hard work

Přijde kód pro vyzvednutí zásilky i na email?

Dobrý den, chci si objednat mobilní telefon na Alze a vyzvednout v Alza boxu. Kód, který je třeba mít pro vyzvednutí zásilky v Alza boxu má přijít přes SMS, ale mě osobně nemůže, protože žádný mobil momentálně nemám a proto ho objednávám. Počítám s tím, že při odeslání objednávky přijde kód pro vyzvednutí zásilky i na email. Máte s tím někdo zkušenost, respektive myslíte, že je to téměř jisté, že na email přijde taky? Nerad bych to objednal a pak zjistil, že to nemám jak vyzvednout.

Děkuji moc.

Odpovědi
elkon

Jak to nastavíš při objednání, tak to bude. Můžeš na to upozornit v poznámce.

INRI

Ano přijde i na e-mail

Run 3

Currently, downloading videos from TikTok without a watermark is a violation of TikTok's usage policy, <a href=„https:/­/fivenightsat­freddys3.com“>fi­ve nights at freddy's</a> five nights at freddy's as the content on TikTok belongs to the user who created it and is not allowed to be distributed or reused without the author's consent.