vas999

Může za mě někdo vyzvednout zásilku v Z-BOXU?

Na stránkách Z_BOXU je napsáno: „Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede. Pak už jen stačí jedno kliknutí a Z-BOX otevře příslušnou schránkBu s Vaší zásilkou.“
Bohužel mi není jasné, jestli ta aplikace musí být spuštěná na mém mobilu, a tedy jestli si tam musím dojít sama, nebo stačí aplikace na libovolném mobilu? Osobně bych čekala, že na tom nezáleží. Někde na stránkách zásilkovny je psáno, že zásilku může vyzvednout kdokoli, ale radši se ptám.

Nejlepší odpověď
annas

Postup na YU

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=gGM4kaAP­xNM
--

Myslím si, že bude BOX spojený s tím telefonním číslem, které jste uvedla na objednávce a přihlášení a dostanete na něj i kód. . Je to tak nejen u zásilkovny

Časté dotazy

„Do MALL Boxu zadáte své telefonní číslo a kód z SMS.“

https://www.ma­ll.cz/mallbox

Další odpovědi
Istvan

Jde to obejít tak, že se vyzvedávající ve své aplikaci Zásilkovna odhlásí a přihlásí pod číslem, které bylo uvedené při objednávce zboží (dopravy). K přihlášení dotyčnému musíte přeposlat ověřovací SMS. Pak už se mu zobrazí vaše zásilka v jeho aplikaci.

Když s tím počítáte už při objednání, tak rovnou uvedete telefon toho, kdo bude vyzvedávat. Mail můžete klidně svůj, nemá na vyzvednutí vliv.

Petr99

U Z-BOXů to NELZE! (k dnešnímu datu 4/2023) hesla zde nejsou. Zásilky ze Z-BOXu může vyzvednout pouze adresát, který ji má v mobilní aplikaci Zásilkovna. Aby mohl zásilku případně vyzvednout někdo jiný, je u ní zapotřebí změna kontaktů.

Na výdejním místě si může zásilku vyzvednout adresát zásilky, nebo jiná osoba, které bylo svěřeno heslo pro výdej.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Domnívám se, že je aplikace navázána na e-mail nebo tel. číslo a předat zásilku k vyzvednutí někomu jinému spíše nepůjde. Já jsem zásilku vyzvedával manželce – tak že jsem s sebou vezl její telefon. Ale byl to jen jeden pokus a vic jsem s tím nelaboroval.