kdy má svátek nikolas

Potřebuji vědět, kdy má svátek můj syn Nikolas.

Odpovědi
LuciJe

Nikolase v našem kalendáři nenajdete. Slavit můžete v prosinci na Mikuláše.

anetadela1

Anebo jestli chcete slavit svátky, tak by to chtělo příště české jméno nebo minimálně před porodem zjistit, zda v kalendáři je či není.

nikolkap

To jméno v kalendáři není.Můžete slavit 20. listopadu.To má svátek Nikola.

Ewule

Dobry den,já se tet dívala do kalendáře a Nikolas by mel myt svátek 20.listopadu jak Nikola mi to máme teda tak napsaní v kalendáři.Ale já mam syna Nicolas místo k tak z c a nemůžu to nikde najít kdy von má svátek tak jestli to třeba nevíte.

Redschery

Nikolas sice v kalendáři nebyl,ale doba jde kupředu a již je a to 20.11.
taky mame syna NIKOLASE