Kdy jste se rozhodli odstěhovat se od rodičů?

panové v kolika letech jste se rozhodli odstěhovat se od rodičů,mít potřebu se osamostatnit,pos­tavit se jak se říká na vlastní nohy? a maminky jak jste se vyrovnaly že vaše dítě už není dítě,ale dospělý člověk? děkuji všem kteří mi poradí

Nejlepší odpověď
rynek878

Ve 22 a 1/2 letech jsem se oženil a ve 24 letech jsem měl dvě děti,tenkrát mi to ani nepřišlo,že jsem moc mladý.Dnes se spíše žije jenom na tzv. hromádce, a pak se po mnoha letech vezmou,když už mají dvě děti,nebo se neberou vůbec,holt je jiná doba.

Další odpovědi
ten který je

Bylo mne tehdá 20 když jsem se odstěhoval s jednou slečnou k ní do baráku na vesnici.Nakonec si našla bohatého muže s perfektním autem a mne vyhodila.Bohatý pán jí udělal dítě a vykašlal se na ní.

martina1

My spolu začali žít,když bylo manželovi 22let,ale na vlastních nohách byl už od školy.Rodiče měli málo peněz,takže musel nakupovat a podílet se placení inkasa a apod..Jen jsme pak chtěli mít svůj klid.Jak se jednou vyrovnám s odchodem dětí nevím a už teď se toho bojím,jediné vím,že jim v tom nebudu bránit.Každý má mít svůj život.Kolegyni se na jaře odstěhovala poslední dcera a byla z toho dlouho špatná,až teď v létě si vyrazila na dovolenou a nedávno mi říkala,že už jí to vyhovuje,protože má víc času na sebe a věnuje se znovu svým koníčkům.

dudu

Od rodičů jsem v podstatě odešel v 15-ti letech poté, co jsem nastoupil na internátní školu a domů zajížděl jedenkrát za 14 dnů. Ve dvaceti jsem nastoupil do práce a sice bydlel u ročičů, ovšem psychicky jsme se dost odcizili. Ve čtyřiadvaceti jsem se pak oženil a odešel natrvalo.

anonym

Za mych mladych let nebylo jednoduche se osamostatnit tak,jako vetsina dnesnich mladych lidi.Ziskat byt?Podmineno snatkem,prednost meli jiz lide v manzelstvi,takze my se nerozhodovali,to prislo samo,az kdyz byl synek na ceste.Co ja beru,je, ze si dnes mohou pronajmout byt,vyzkouset si to jaksi nanecisto,a co vubec se mi libi nejvic,je ze dnes je to rodicostvi nejak vic planovane!S tim,ze syn odchazel z domova do vlastniho jsem problam nemela,mam to stesti bydli kousek od nas.

Kajra

Já odešla od rodičů v 18 letech za prací,ale můj muž od rodičů neodešel,naše dcera neodešla,vdala se ,takže už žijeme čtyři generace pod jednou střechou.

verka

Dítě bude vždy vašim dítětem, jenom se k němu později chováme jinak. Hlavně neradit, však oni si na všechno přijdou sami.

BEAES

Já se odstěhovala už v 18 a pár měsíců…byla taková doba a začínalo se brzy i s rodičovstvím, nyní jsou mladí naštěstí rozumnější.
Snad nevadí, že odpovídám, jsem žena.