Avatar uživatele
Džanička

Kdy jste se přestali převlékat před svýma dětma, kolik jim bylo let?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, iwetax, flodur před 5039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zdeny

Asi jak psali ostatní , synovi je 10 , dceři 6 let a vůbec se to nesnažíme lámat přes koleno . Převlékáme se a koupeme s otevřenými dveřmi , žádný exhibicionismus ale úplně běžná nahota . Prostě tělo tak jak nám narostlo a máme ho úplně všichni stejné . Ať se pak nemusí divit až je to začne zajímat proč má ten to a ten zas tohle 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Jedni mí známí se převlékají před dětmi běžně. Jde o to, že tak si děti uvědomí, že lidské tělo je mužské a ženské, nicméně, že to je pouze tělo a nemají tendenci hledat zakázané ovoce.
Jezdila jsem dříve na vodu a pokud jsem nechtěla jet v mokrém neoprenu až domů, musela jsem se někde převléknout. Sice jsme šly třeba a druhou stranu autobusu či za auto, ale také i tam občas byli jiní vodáci. Časem mi došlo, že mě nikdo neokukuje a pokud se chovám běžně, každý si hledí svého a nedělá jůůů.
Myslím, že není dobrý ani jeden, ani druhý extrém. Prostě se převlékat ve svém pokoji nebo šatně, když mě dítě náhodou uvidí, nedělat z toho vědu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Tohle se u nás neřeší, nikoho to nepohoršuje…sa­mozdřejmě v mezích…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Asi tak jak psala panenka ,dnes se zase klidně převléknu dcery jsou dospělé, před syny ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já jsem se před svými dětmi přestála převlékat když měli 4 roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

P o m a l u jsem „hodil brzdu“,když jsem si všimnul,že dcera začíná projevovat rozpaky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nahota není zločin převlékám se dodnes.Před dcerou se tomu snažím vyhnout,ale nijak mě nahota ani před ní netrápí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek