Asi jak psali ostatní , synovi je 10 , dceři 6 let a vůbec se to nesnažíme lámat přes koleno . Převlékáme se a koupeme s otevřenými dveřmi , žádný exhibicionismus ale úplně běžná nahota . Prostě tělo tak jak nám narostlo a máme ho úplně všichni stejné . Ať se pak nemusí divit až je to začne zajímat proč má ten to a ten zas tohle 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Jedni mí známí se převlékají před dětmi běžně. Jde o to, že tak
si děti uvědomí, že lidské tělo je mužské a ženské, nicméně, že to
je pouze tělo a nemají tendenci hledat zakázané ovoce.
Jezdila jsem dříve na vodu a pokud jsem nechtěla jet v mokrém neoprenu až
domů, musela jsem se někde převléknout. Sice jsme šly třeba a druhou
stranu autobusu či za auto, ale také i tam občas byli jiní vodáci. Časem
mi došlo, že mě nikdo neokukuje a pokud se chovám běžně, každý si
hledí svého a nedělá jůůů.
Myslím, že není dobrý ani jeden, ani druhý extrém. Prostě se převlékat
ve svém pokoji nebo šatně, když mě dítě náhodou uvidí, nedělat
z toho vědu.
| 0 Nominace Nahlásit |
Tohle se u nás neřeší, nikoho to nepohoršuje…samozdřejmě v mezích…
|
4Kdo udělil odpovědi palec? Miroslavst, anonym, anonym, ReHu
před 5814 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Asi tak jak psala panenka ,dnes se zase klidně převléknu dcery jsou dospělé, před syny ne.
| 0 Nominace Nahlásit |
P o m a l u jsem „hodil brzdu“,když jsem si všimnul,že dcera začíná projevovat rozpaky.
| 0 Nominace Nahlásit |

Nahota není zločin převlékám se dodnes.Před dcerou se tomu snažím vyhnout,ale nijak mě nahota ani před ní netrápí.
|
0
před 5813 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |