Džanička

Kdy jste se přestali převlékat před svýma dětma, kolik jim bylo let?

Nejlepší odpověď
zdeny

Asi jak psali ostatní , synovi je 10 , dceři 6 let a vůbec se to nesnažíme lámat přes koleno . Převlékáme se a koupeme s otevřenými dveřmi , žádný exhibicionismus ale úplně běžná nahota . Prostě tělo tak jak nám narostlo a máme ho úplně všichni stejné . Ať se pak nemusí divit až je to začne zajímat proč má ten to a ten zas tohle 🙂

Další odpovědi
ReHu

Jedni mí známí se převlékají před dětmi běžně. Jde o to, že tak si děti uvědomí, že lidské tělo je mužské a ženské, nicméně, že to je pouze tělo a nemají tendenci hledat zakázané ovoce.
Jezdila jsem dříve na vodu a pokud jsem nechtěla jet v mokrém neoprenu až domů, musela jsem se někde převléknout. Sice jsme šly třeba a druhou stranu autobusu či za auto, ale také i tam občas byli jiní vodáci. Časem mi došlo, že mě nikdo neokukuje a pokud se chovám běžně, každý si hledí svého a nedělá jůůů.
Myslím, že není dobrý ani jeden, ani druhý extrém. Prostě se převlékat ve svém pokoji nebo šatně, když mě dítě náhodou uvidí, nedělat z toho vědu.

BEAES

Tohle se u nás neřeší, nikoho to nepohoršuje…sa­mozdřejmě v mezích…

aramah

Asi tak jak psala panenka ,dnes se zase klidně převléknu dcery jsou dospělé, před syny ne.

panenka

Já jsem se před svými dětmi přestála převlékat když měli 4 roky.

anonym

P o m a l u jsem „hodil brzdu“,když jsem si všimnul,že dcera začíná projevovat rozpaky.

Michal

Nahota není zločin převlékám se dodnes.Před dcerou se tomu snažím vyhnout,ale nijak mě nahota ani před ní netrápí.