bolak

Kdy jste naposledy někomu zalhali?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná odpověď.

Doplňuji:
Naposledy jsem lhala ještě jako dítě – vlastně jsem byla tak prolhaná, až jsem si věřila. A najednou se stalo, že jsem najednou lhát přestala.

Další odpovědi
briketka10

Jiná odpověď.

v sobotu tedy předevčírem mé sestře :)
Doplňuji:
no tedy na kocourka jsem si nevzpomněla, když mu ohřívám konzervu ofrňuje a říkám nic jinýho nedostaneš „nemám“ ale taky mi to nezbaští, večer dostane kapsičku :D

Sůwa

Jiná odpověď.

Přece nebudu lhát kocourovi, ten by mi to stejně nevěřil 🙂.

anonym

Jiná odpověď.

Já teprve budu lhát!

MARTESING

Včera

Damiana

Jiná odpověď.

Nevím. Lžu permanentně, takže si ani neuvědomuji, jestli je i tohle pravda nebo ne…

led

Jiná odpověď.

Záleží od uhlu pohľadu. Čo je to pravda, čo je to lož (lež)?
Podľa médií je pravda to, čo zverejňujú, podľa ich čitateľov je to klamstvo.

manon

Minulý týden (krom neděle)

Doplňuji:
Lžu pravidelně kolegyni, že jí to sluší. Přiznávám se :( Potěší ji to, hodně ji na tom záleží a říct pravdu…no uznejte…

briketka10

Damiano tak to ti nevěřím, že lžeš pořád i tady nám jó, a já „trumpetka“ si myslela, že nee :)
já tu tedy mluvím pravdu vážně, čestný mám si olíznout prsty, byla jsem pionýrka..

Damiana

Hhh! Brikule jedna! Nemůžeš taky skákat hned na každej špek! 🙂

bolak

trumpetka10: tak proč dáváš jinou odpověď? :) to je snad „minulej týden“ ne?

znehodnotila si mi tím celou anketu!!! ;)

briketka10

to sem měla napsat minulý týden v sobotu ?? tak příště pupínku :D