Emaa

Kdy chodí poštou dopisy od policie?

Kamarádku v pondělí přistihli při krádeži. 18 ji už bylo, dostala blokovali pokutu 500 korun a na stanici Policie ČR půjde pokutu zaplatit. Přijde ji poštou nějaký dopis ohledně nějakých informaci, že se přestupku dopustila? Popřípadě kdy tak asi, když ji přistihli v pondělí odpoledne? Nema to doma jednoduchý tedka, natož aby vysvětlovala dopis od policie.

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Drap

Pošta od Policie chodí převážně v pondělí, úterý, ve středu a ve čtvrtek a taky v pátek..Pokud dopis přijde, tak ž to Policie ořeěí. Může žto být za pár dnů, nebo i týdnů, někdy i měsíců.

Další odpovědi
Edison

Pokud odesílatel něco pošle, doručení je realizováno většinou v pracovních dnech v dopoledních, nebo brzkých odpoledních hodinách, klidně do 4. odpolední.

Jestli něco policie pošle se dozví při řízení na služebně, případně po dotazu. Pokud bude případ uzavřen a zpracována dokumentace, může veškerá vyrozumění dostat ihned. Pak by nemuselo dorazit poštou nic.

elkon

Neschovávej se za kamarádku, je to poučení pro příště. Někdy člověk potřebuje dostat facku, aby se mu „rozsvítilo“ v hlavě.

Kelt

Tak by se nad sebou měla kamarádka, nebo Ty, nad sebou zamyslet. Když to má doma špatné a teď ji chytli při krádeži , tak je někde chyba. A Policie i rodina by měli pomoci. Octla se na šikmé ploše, ale ještě není pozdě. A vysvětlit proč přišel dopis.

JájsemRaibek

Pokud ji byla udělena bloková pokuta, tzv. příkazem na místě, je věc vyřízena na místě a žádný dopis nikdo nikomu neposílá. Rovněž tak není proti takto udělené pokutě možný opravný prostředek-odvolání.
Že pokuta nebyla zaplacena na místě nemá na nic vliv. Od policie obdržela pokyny pro platbu, kterou však nebude platit na služebně, ale buď příkazem v bance nebo poštovní poukázkou.