Lgee

Kdy budou lidé ocipovani?

Kdy myslíte že to EU udělá?

Nejlepší odpověď
Alesh

Už dávno proběhlo, každý má mobil, platební a jiné karty, na každém rohu kamery. Vnitrotělní čipy nejsou potřeba.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že toho se snad už nedožiji.

Edison

Vyjímečně souhlasím s Aleshem. A ještě dodám, jak si v tom všichni libujeme.

Ametyst

Určitě dřív než se rozpadne.

anonym

Alesh to popsal velmi správně, už dnes jste realtivně snadno identifikovatelný a stopovatelný. Až na to, že tuto formu identifikace na sebe šijeme my sami a EU nám ji rozhodně nijak nenařídila (naopak skrze zákony o ochraně osobních údajů typu GDPR, se snaží nám alespoň vštípit nějakou základní potřebu své soukromí uchovávat v soukromí). Místo toho na GDPR nadáváme protože nás ve zveřejňování osobních informací jen zdržuje a necháváme za sebou digitální stopy kdekoliv a kdykoliv, nevadí nám to a dokonce si v tom libujeme (viz facebook, který z publikování vlastního soukromí udělal dokonce návykovou formu zábavy, které se už nechceme vzdát). Nikoho vlastní soukromí nezajímá, každý se naopak vyžívá v tom, že jej může všude možně ventilovat a pak se paradoxně pohoršuje že o své soukromí ho „doba připravila“ 🙂 Nesmysl, připravil se o něj sám v vlastní vůle nebo spíš naprosté neznalosti a neschopnosti domýšlet důsledky vlastních aktivit nejen v online prostoru.

Lgee

To bude kdy? Ty myslis ze se někdy rozpadne? Podle me tu bude navždy