ten který je

Kdo vymýšlí takové zákony?

Je mou povinností od sebe odtrhávat mladé lidi kteří jdou domů natěšeni na sex?Mám se bát že půjdu do káznice když třeba ve vinárně pozvu nějakou dámu k sobě domů?
Jsou úředníci na ministerstvu asexuálové?Děkuji.

Navrhované rozšíření § 367 nepřekažení trestného činu
sexuální nátlak
svádění k pohlavnímu styku
výroba a jiné nakládání s dětskou pornografií
účast na pornografickém představení
Zdroj: https://zpravy­.idnes.cz/sexu­alni-nasili-novela-trestniho-zakoniku-ministerstvo-prace-a-socialnich-veci-ministerstvo-spravedl-i82-/domaci.aspx?c=A171113­_132315_domaci_bja

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nic co popisuješ v otázce jsem tam nenašel, s tím ostatním, o co se rozšiřuje nemám problém …

Další odpovědi
aliendrone

Bude především záležet na finálním znění. Jsem všemi deseti pro větší ochranu dětí, bojím se však, že z toho naši mocipáni udělají pouze další nástroj k šikaně, zastrašování a likvidaci režimu nepohodlných.

xxx3

Možná by nebylo špatné přečíst si pořádně text. Jedná se o zneužívání DĚTÍ. Z toho plyne, že pozvat někoho z vinárny domů nebude problém, pokud to ovšem nebude dvanáctiletá lolitka (ty by ve vinárnách ale neměly vysedávat).

plebs

Co není zakázáno je povoleno

ivzez

Souhlasím s Xxx3 a Mc Merkurionem:
Přečtěte si ten návrh znovu, tentokrát pečlivě.
Větší ochrana dětí je na místě.