Lgee

Kdo se stane vládcem vesmíru?

Pokud Čína ovládne svět ovládne poté i celý vesmír? Kdo bude vesmírným diktátorem? Si tin pching?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
aliendrone

jiné

Jak to myslíš BUDE?!? Vládcem celého vesmíru (a všech okolních přilehlých) je ALIENDRONE a také jím ZŮSTANE! ;) :D :D

Rokio

jiné

Souhlasím s aliendrone.

klumprt

nikdo

Vesmír ve své tuposti a lhostejnosti nedokáže zplodit nikoho natolik vymykajícího se z obvyklé bezvýznamnosti, že by byl schopen ovládnout větší než nepatrnou část vesmíru.

dudu

nikdo

ivzez

nikdo

Myslíte, že někdo dokáže porazit Boha?

Kelt

nikdo

Mnoho lidí nedokáže ovládnout ani sami sebe. A kdo je to ten David, že nemá příjmení psané velkým počátečním písmenem?

zjentek

jiné

Měl by to být někdo překrásný, moudrý a rozumný, jedním slovem ÚŽASNÝ. Většina jeho vlastností by z něj měla vyzařovat jako cosi nadlidského, cosi, co v nás ostatních dokáže probudit čirou energii, šířící se vesmírem v podobě čisté lásky. Napadá mne Emily Jean „Emma“ Stone.

zett

Čína

Pepa25

nikdo

zjentek

Klumprte, pozor! Existuje teorie o zplození vesmíru!

Rokio

aliendrone: Plně respektuji, že jsi vládce vesmíru. Dovolíš mi alespoň, abych byl tvůj vazal. Stačí mi pouze jedna malá planeta v podobě Země. Mohl bych být císař Zeměkoule?

aliendrone

Rokio>>> viz diskuze zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bavilo-by-vas-ridit-cely-svet#discussion