Avatar uživatele
Lgee

Kdo se stane vládcem vesmíru?

Pokud Čína ovládne svět ovládne poté i celý vesmír? Kdo bude vesmírným diktátorem? Si tin pching?

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, aliendrone před 1672 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

jiné

Jak to myslíš BUDE?!? Vládcem celého vesmíru (a všech okolních přilehlých) je ALIENDRONE a také jím ZŮSTANE! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

jiné

Souhlasím s aliendrone.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

nikdo

Vesmír ve své tuposti a lhostejnosti nedokáže zplodit nikoho natolik vymykajícího se z obvyklé bezvýznamnosti, že by byl schopen ovládnout větší než nepatrnou část vesmíru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

nikdo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

nikdo

Myslíte, že někdo dokáže porazit Boha?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

nikdo

Mnoho lidí nedokáže ovládnout ani sami sebe. A kdo je to ten David, že nemá příjmení psané velkým počátečním písmenem?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

jiné

Měl by to být někdo překrásný, moudrý a rozumný, jedním slovem ÚŽASNÝ. Většina jeho vlastností by z něj měla vyzařovat jako cosi nadlidského, cosi, co v nás ostatních dokáže probudit čirou energii, šířící se vesmírem v podobě čisté lásky. Napadá mne Emily Jean „Emma“ Stone.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zett

Čína

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

nikdo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Klumprte, pozor! Existuje teorie o zplození vesmíru!

před 1671 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rokio

aliendrone: Plně respektuji, že jsi vládce vesmíru. Dovolíš mi alespoň, abych byl tvůj vazal. Stačí mi pouze jedna malá planeta v podobě Země. Mohl bych být císař Zeměkoule?

před 1672 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Rokio>>> viz diskuze zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bavilo-by-vas-ridit-cely-svet#discussion

před 1672 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek