hapiky

Kdo řekl, že nějaký objev či vyřešený problém nemůže být pravdivý, protože není dostatečné šílený?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Průkopník na poli kvantové teorie, laureát Nobelovyceny za fyziku Niels Bohr.

Další odpovědi
Kepler

Přesněji Bohrův výrok zněl: „vaše teorie není dost šílená na to, aby byla pravdivá“.
No jo, když to řekl kolega Niels, tak je to slavná věta a když něco kváknu já, lidi se jenom smějí. To je nespravedlivé!

led

Kepler, nebuďte smutný.
Vašim „Zákonom o pohybe telies v slnečnej sústave“, ktorými ste predbehol aj chudáka Isaaca Newtona sa ľudia nesmejú. Len žiaci v škole sú nešťastní, keď sa ich musia učiť a pochopiť…

Kepler

Ja som neni smutný pre pána Newtona, len ma serie, že som predbiehol majstra Leonarda. Nech mi prepáčí. pokial máte vplyv…

annas

Opětč chybí odklaz.