BEAES

Kdo nebo co je mamánek?

Nejlepší odpověď
macek

To je muž který se drží maminčiny sukně do pozdního věku.Když se ožení tak lituju ženu která si ho vezme.Přednost bude mít vždycky maminka ve všech směrech

Další odpovědi
Miroslavst

Maminčin mazánek?

iceT

Nejde ani tak o protivne vlastnosti,jako o to,ze v pripade mamanka bude mit vzdy pravdu maminka,a divcina se muze snazit jak chce,tak proste nemuze vyhrat.

dudu

Mamánci jsou mladí muži okolo třicítky, mají práci, přítelkyni a bohatý společenský život, avšak se špinavým prádlem a bebinky chodí za maminkou do mamahotelu, kde luxují ledničky a nabírají nové síly. Matky pak synáčky rády opečovávají a doufají, že se konečně dočkají vnoučat.

rybíz

Jedna z nejhorších nadávek, kterou může chlap na svou adresu slyšet, je „mamánek“. Soubor protivných vlastností, jimiž každý takový tvor oplývá, je téměř nekonečný.

GM

Mamánek je můj 45letý bratr, kterému není hanba nechat se opečovávat starou 76letou matkou, která je dost nemocná a chodí o 2 holích, ale pro synáčka jí není nic zatěžko.
Má přítelkyni, která z něj vytahá všechny peníze a od matky si nechá uvařit, vyprat a poklidit po sobě taky nedovede.