Pecudka

Poradíte prosím dárek k 76. narozeninám pro muže?

Poraďte prosím, dárek k 76.narozeninám pro muže

Nejlepší odpověď
Kelt

To je třeba posuzovat podle zájmů, zdravotního stavu a podobně. Někdo uvítá láhev slivovice, jiný třeba jízdní kolo, někdo zajímavou knihu, jiný papuče. Předpokládám, že toho člověka znáte lépe než já .

Další odpovědi
Kepler

Závisí na tom, jak je na tom. Já bych si přál aspoň let balónem. Pro seniora už hmotné pičučinky nemají hodnotu.

led

Ak nepoznáte túžby obdarovaného, jednoducho sa ho opýtajte. Potom ich zvážte s vašimi možnosťami, vzájomným vzťahom a predstavami, následne „ortieľ daru“ vykonajte (alebo aj nie).

aliendrone

Tak fajn, já poradím něco konkrétního – zastřihovač vousů. Pokud se neholí do hladka (žiletky), tak je to FAKTICKY bomba věc. Já si vousy stříhal na velmi krátko holičskou stříhací mašinkou – považoval jsem zastřihovač za „další nesmyslný krám“, způsob jak ze mne vytáhnout prachy. Byl to OMYL! Ne že bych tedy byl tak progresivní a sám od sebe pochopil JAK VELKÝ je rozdíl v pohodlnosti užití, dostal jsem ho darem. Ovšem IHNED po prvním použití (jen na zkoušku, než ten „krám poletí“) letěla místo zastřihovače stříhací holičská mašinka. ;) :D Mám tuhle a jsem VELMI spokojen https://www.da­tart.cz/zastri­hovac-vousu-philips-bt5502-15-sedy.html?utm_sou­rce=philips&ut­m_medium=philip­s_feed&utm_cam­paign=feed , takže jestli je ten „nežiletkový typ“, můžu doporučit. (už jen snadné krokování na nastavení délky vousů po 0,2mm samo o sobě je super – minimum je 0,4mm, maximum 10mm)

nyjono

Trochu víc informací by neškodilo.
Je aktivní nebo spíš posedává a nechává se obsluhovat. Jezdí na kole, autem?
Je raději doma nebo rád výlety?
Jak píší hoši – má vousy nebo se holí?
Čte, hraje šachy, luští křížovky nebo jen sleduje TV?
Záleží mu na tom, co si obleče nebo to neřeší?

Kryšpín

Trošku lepší dámu na večer, která má šmrnc-appel.

Kepler

alien: potvrzuji! Mám tichý a samoostřící Remington, heč! Už se ani většinou neholím a nechávám si chlapské strniště. Jenom švadlenka prská, že ji to škrábe mezi stehny a tak…