Avatar uživatele
Pecudka

Poradíte prosím dárek k 76. narozeninám pro muže?

Poraďte prosím, dárek k 76.narozeninám pro muže

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1693 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

To je třeba posuzovat podle zájmů, zdravotního stavu a podobně. Někdo uvítá láhev slivovice, jiný třeba jízdní kolo, někdo zajímavou knihu, jiný papuče. Předpokládám, že toho člověka znáte lépe než já .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Závisí na tom, jak je na tom. Já bych si přál aspoň let balónem. Pro seniora už hmotné pičučinky nemají hodnotu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak nepoznáte túžby obdarovaného, jednoducho sa ho opýtajte. Potom ich zvážte s vašimi možnosťami, vzájomným vzťahom a predstavami, následne „ortieľ daru“ vykonajte (alebo aj nie).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Tak fajn, já poradím něco konkrétního – zastřihovač vousů. Pokud se neholí do hladka (žiletky), tak je to FAKTICKY bomba věc. Já si vousy stříhal na velmi krátko holičskou stříhací mašinkou – považoval jsem zastřihovač za „další nesmyslný krám“, způsob jak ze mne vytáhnout prachy. Byl to OMYL! Ne že bych tedy byl tak progresivní a sám od sebe pochopil JAK VELKÝ je rozdíl v pohodlnosti užití, dostal jsem ho darem. Ovšem IHNED po prvním použití (jen na zkoušku, než ten „krám poletí“) letěla místo zastřihovače stříhací holičská mašinka. ;) :D Mám tuhle a jsem VELMI spokojen https://www.da­tart.cz/zastri­hovac-vousu-philips-bt5502-15-sedy.html?utm_sou­rce=philips&ut­m_medium=philip­s_feed&utm_cam­paign=feed , takže jestli je ten „nežiletkový typ“, můžu doporučit. (už jen snadné krokování na nastavení délky vousů po 0,2mm samo o sobě je super – minimum je 0,4mm, maximum 10mm)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Trochu víc informací by neškodilo.
Je aktivní nebo spíš posedává a nechává se obsluhovat. Jezdí na kole, autem?
Je raději doma nebo rád výlety?
Jak píší hoši – má vousy nebo se holí?
Čte, hraje šachy, luští křížovky nebo jen sleduje TV?
Záleží mu na tom, co si obleče nebo to neřeší?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Trošku lepší dámu na večer, která má šmrnc-appel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: potvrzuji! Mám tichý a samoostřící Remington, heč! Už se ani většinou neholím a nechávám si chlapské strniště. Jenom švadlenka prská, že ji to škrábe mezi stehny a tak…

před 1693 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek