zjentek

Kdo navrhuje/nabízí tykání v tomto případě?

Žena 40 let, muž 55 let.

Nejlepší odpověď
marci1

Samozřejmě žena, 55letý muž ještě není kmet. 😄

Další odpovědi
Rokio

Plně souhlasím s marci1.

Muž by musel být o hodně starší, aby tykání nabízel on.

plebs

Jak kdy jednou jsem se nějak rychle na večírku zamiloval a tykat jsem navrhl já ale až po souloži podotýkám panička byla starší a měla titul.

elkon

To tě měli naučit ve škole (jestli jsi tam chodil) :https://www.vy­voj.cz/kdo-nabizi-tykani/

zjentek

Elkon, ne, nechodil, v tý době jsem měl úplně jiné zájmy, kašpare.

zjentek

BTW, na linky neklikám, je to nebezpečné, takže buď poraď, nebo mlč navěky (nic mezi tím- nechápu co předvádíš).